اخبار

فرزندم از ابتدا عاشق شهادت بود

به گزارش تا شهدا؛ شامگاه دوشنبه خانواده شهید سعید مسلمی از شهدای مدافع حرم شهرستان اراک در مراسم یاد بود فرزند شهید والامقام خود در خانه کاراته استان مرکزی حضور پیدا کردند.
پدر شهید مسلمی مدافع حرم با اشاره به خصوصیت‌های اخلاقی این شهید بزرگوار گفت: وی از همان دوران کودکی از صفات نیکو و ارزشمندی برخوردار و برای دیگران احترام خاصی قائل بود.
 
وی بیان کرد: شهید مسلمی در دوران نوجوانی نیز در بین همه از محبوبیت خاصی برخوردار بود و من از هر نظر از او راضی بوده و هستم.
 
پدر این شهید والامقام ‌اظهار کرد: فرزندم همواره در آرزوی شهادت به سر می‌برد به طوری که عشق به اهل بیت (ع) و دفاع از حرم حضرت زینب (س) او را به سمت سوریه روانه کرد و در نهایت به فیض شهادت نائل آمد.
 
وی ادامه داد: سعید در زمینه ورزش نیز فعال و دارای اخلاق ورزشی خاصی بود به طوری که به عنوان مربی کاراته پله‌های ترقی را طی و شاگردان زیادی را تربیت کرد.
 
پدر شهید مسلمی تصریح کرد: با توجه به اینکه جای خالی شهید مسلمی در بین ورزشکاران و دوستداران کاراته خالی است، اما هزاران سعید مسلمی با انگیزه‌تر و قدرتمندتر از گذشته راه وی را در ورزش و سایر حوزه‌ها ادامه خواهند داد.
 
وی افزود: غم از دست دادن شهید مسلمی بسیار سخت است، اما از اینکه فرزندم در راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) به مقام شهادت رسیده، خرسندم.
 
پدر شهید مدافع حرم گفت: امیدوارم بتوانیم ادامه‌‌دهنده راه این شهیدان عزیز بوده و به تمامی قدرت‌های شرق و غرب ثابت کنیم تا هنگامی که جوانان این مرز و بوم جان در بدن دارند از مجاهدت در برابر استکبار دست بر نمی‌دارند.
 
در پایان این مراسم لوح تقدیری نیز از سوی رئیس فدراسیون کاراته توسط مسئولین و کاپ قهرمانی از سوی شاگردان این شهید وارسته به پاس قدردانی به پدر بزرگوارش تقدیم شد.
 
خانه کاراته استان مرکزی به منظور گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار به نام شهید مدافع حرم سعید مسلمی نام‌گذاری شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا