فرزندان شهدا با الگو گرفتن از پدران خود کارهایشان را مدیریت کنند

به گزارش تا شهدا؛ سید مصطفی کشفی در این دیدار، افزود: رزمندگان دوران دفاع مقدس برای دفاع از اسلام و کشور همه وجود خود را تقدیم انقلاب کردند و لحظه‌ای از جانفشانی در راه اسلام غفلت نکردند.
رئیس بنیاد ساوه بابیان اینکه فرزندان شهدا باید بدانند که انقلاب اسلامی با چه سختی‌هایی در دوران دفاع مقدس پیروز شده است، افزود: نسل جدید جامعه باید با اهداف رزمندگان آشنا شوند.
وی گفت: فرزندان شهدا باید بدانند پدرانشان در چه شرایط بحرانی راه سخت را انتخاب کردند، با وجود همه توطئه‌ها، رزمندگان در مناطق عملیاتی حاضر شده و تا پای جان پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادند.
کشفی برضرورت توجه به وصیت‌نامه شهدا در جامعه تاکید کرده و ادامه داد: فرزندان شهدا باید با عمل به وصیت‌نامه پدران خود ادامه‌دهنده راه آنها باشند.
رئیس بنیاد ساوه بابیان اینکه فرزندان شاهد باید نمونه و الگوی جامعه باشند، تصریح کرد: آنها باید حرمت خون شهیدان را نگه دارند و در تمامی امور رشد و کارآیی داشته باشند.
گفتنی است، تعداد ۷ فرزند شهید و جانباز در اداره دارایی این شهرستان مشغول به کار هستند که دیدار با ایشان صبح امروز ۲۰ آبان ۹۴ در اداره دارایی ساوه با حضور مرتضی رضایی رئیس اداره دارایی شهرستان انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا