اخبار

فراخوان جشنواره تئاتر ایثار و شهادت استان بوشهر منتشر شد

به گزارش تا شهدا؛ معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اعلام این خبر، گفت: شناخت استعدادهای هنری، معرفی توانمندی ایثارگران، انتقال پیام و وصیت شهیدان در قالب تئاتر به جامعه در برگزاری جشنواره تئاتر ایثار و شهادت استان بوشهر است. در دوران دفاع مقدس حماسه هایی خلق شد که یکی از راههای انتقال این پیام به مخاطبان، هنر تئاتر است.
دبیر جشنواره استانی تئاتر مونولوگ ایثار و شهادت استان بوشهر با اشاره به این که این جشنواره به صورت تئاتر مونولوگ برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: همه گروه‌های نمایشی استان بوشهر می‌توانند در جشنواره حضور داشته باشند.
موسوی با تأکید بر اینکه نمایش‌های متقاضی حضور در جشنواره باید گویا و مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشند، تاکید کرد: کارگردانان آثار متقاضی باید ضمن ارسال درخواست مکتوب، سه نسخه از فیلم نمایش نیز به دبیرخانه ارسال کنند.
دبیر جشنواره استانی تئاتر مونولوگ ایثار و شهادت استان بوشهر یادآور شد: پانزدهم اسفندماه سال جاری آخرین مهلت ارسال مدارک مورد نیاز برای حضور در این جشنواره است.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با بیان اینکه جشنواره، بیست و دوم اسفندماه برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: دبیرخانه نخستین جشنواره استانی تئاتر مونولوگ ایثار و شهادت در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر مستقر و رایانامه IBT.Bushehr@Gmail.com برای پاسخگویی در نظر گرفته‌شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا