غیرت حسینی شهدای مدافع فاطمی، تروریسم جهانی را به زانو در می‌آورد

به گزارش تا شهدا؛ احمد برادران با حضور در منزل شهید رضا دامرودی از شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) ضمن عرض تسلیت شهادت این فرزند برومند ایران اسلامی به خانواده این شهید والامقام گفت: شهدا باعث سرافرازی خانواده‌های خود و ملت ایران هستند، بدون شک شهادت، موهبتی الهی است که نصیب هرکس نمی‌شود مگر اینکه انسان دل از تعلقات دنیوی بکند وگرنه با وابستگی و دلبستگی به دنیا شهادت سراغ هیچکس نمی‌آید.
وی افزود: شهدای ما با الهام از شهدای صدر اسلام و کربلا توانستند این مراحل عرفانی را طی کنند و به مراتب عالی بهشتی که همنشینی با صالحین و انبیا است دست پیدا کنند.
برادران بیان کرد: شهدای مدافع حرم بر اساس ذهن‌های پاک و مصفا و غیرت حسینی که دارند در جبهه مقابله با تروریسم قرار می‌گیرند و بدون شک با تکیه بر همین اصول تروریسم جهانی به زانو در می‌آید.
در ادامه این دیدار امیرالله مظلوم فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار تصریح کرد: شرایط جهان اسلام به گونه‌ای است که نیازمند همت‌های والای این چنینی شهدای مدافع حرم هستیم و امیدواریم آثار این مجاهدت‌ها تحولات مثبتی را در عراق، سوریه، لبنان و منطقه خاورمیانه به ‌وجود آورد و جهان اسلام را از زیر یوغ استکبار جهانی بیرون آورد.
در این دیدار همسر شهید دامرودی ضمن تشکر از مسئولین که با حضور خود باعث دلگرمی خانواده شهید شدند خاطرنشان کرد: امیدوارم راه و آرمان‌های این شهید و دیگر شهیدان در هر شرایطی ادامه داشته باشد، چرا که این حرکت موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود.
 لازم به ذکر است در این دیدار احمد مهری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار، سرهنگ آروین فرمانده گروه ۴۷ سلمان و علی ارغیانی مسئول کمیسیون ایثارگران شورای شهر سبزوار نیز حضور داشتند.
گفتنی است شهید رضا دامرودی در ۲۴ مهر سال جاری در شمال شرق سوریه و در استان حسکه توسط تیر مستقیم دشمنان قسم خورده ائمه اطهار(ع) و مسلمین جهان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا