اخبار

غرفه‌ی بنیاد، غرفه‌ی برتر نمایشگاه عطر حضور شد

به گزارش تا شهدا؛ در روز پایانی نمایشگاه عطر حضور که همزمان با بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین برگزار شد، از پنج غرفه‌ی برتر در حوزه‌های مختلف تجلیل شد.
دکتر محمود مظفر قائم مقام ستاد اقامه‌ی نماز کشور با اهدای لوح تقدیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران به دلیل ارایه‌ی برنامه‌های متنوع در راستای تاثیر نماز و فرهنگ ایثار و شهادت، قدردانی کرد و غرفه‌ی بنیاد را به عنوان غرفه‌ی برتر معرفی کرد.
با توجه به اجرای جالب و ترویجی آزادگان استان قزوین در رابطه با نحوه‌ی برگزاری نماز در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق، از آنان تقدیر و هدیه‌ی سفر مشهد مقدس به این آزادگان اهدا شد.
در مراسم اختتامیه ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین از نقش بنیاد شهید و امور ایثارگران در نمایشگاه تقدیر کرد و غرفه‌ی بنیاد را در ترویج فرهنگ نماز، ارزشمند دانست.
پیش از این فریدون همتی استاندار قزوین نیز در بازدید از نمایشگاه، ایستگاه آزادگان غرفه‌ی بنیاد را ابتکاری جدید در ترویج نماز، عنوان کرد.
غرفه‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با ارایه‌ی بخش‌های مختلف همچون ایستگاه آزادگان، اجرای نقاشی و خوشنویسی زنده توسط هنرمندان شاهد و ایثارگر، تفال به وصایای شهدا و برگزاری مسابقه‌ی خاطره نگاری نماز صبح، یکی از غرفه‌های پر بازدید نمایشگاه عطر حضور در بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز در قزوین بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا