اخبار

غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان قرچک در دهه فجر

به گزارش تا شهدا؛ آزمان کادری با بیان اینکه در دهه مبارک فجر برنامه های مهمی برای تجلیل و بزرگداشت این ایام تدوین شده است افزود: در حوزه فرهنگ ایثار گلباران گلزار شهدای شهرستان قرچک، دیدار با خانواده های شهدای انقلاب و دیدار از جانبازان که در مدت دهه فجر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند از اهم این برنامه ها هستند.
وی همچنین به دیدار از خانواده های شهدای مدافع حرم اشاره کرد و افزود: از مهمترین برنامه های امسال دیدار با خانواده این عزیزان است که در راه دفاع از حرم آل الله به شهادت رسیده اند.
کادری اظهار داشت:زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدای انقلاب و تجدید میثاق با شهدا انقلاب که جان خود را برای پیروزی انقلاب فدا کردند وظیفه همه مسئولان است و در این دیدارهای معنوی و روحانی امام جمعه شهرستان،فرماندار و رئیس بنیاد شهید و سایر مسئولین حضور خواهند داشت.
وی در ادامه افزود :غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای شهرستان که در ۱۵ بهمن ماه صورت می گیرد یکی از برنامه های ویژه دهه مبارک فجر است که توسط همه مسئولین و یگانهای نظامی و انتظامی به صورت یکپارچه صورت می گیرد.
کادری افزود: مسئولین حاضر در مراسم غباروبی با حاضر شدن در ۴ گلزار شهدای ولی آباد، گلزار شهدای امامزاده بی بی زبیده، گلزار شهدای امامزاده عبداله داود آباد و گلزار شهدای گمنام شهرستان قرچک با قرائت فاتحه یاد و خاطره این عزیزان را زنده نگه می دارند و در مجموع فضایی کاملا معنوی و با طراوتی در گلزار شهدا ایجاد می شود.
رئیس بنیاد شهید با بیان اینکه سرکشی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یکی از برنامه های محوری شهرستان می باشد و افزود این دیدارها در قالب طرح سپاس به صورت برنامه ریزی شده توسط بنیاد و روئسای ادارات صورت می گیرد.
وی  همچنین با اشاره به رشادت های مردم در مقطع پیروزی انقلاب اسلامی بر طاغوت پهلوی گفت: شهرستان قرچک ۵ شهید برای پیروزی انقلاب اسلامی تقدیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا