اخبار

غبارروبی مزار مطهر شهدا، زدودن زنگار از قلوب است

به گزارش تا شهدا؛ همزمان با سالروز تشکیل بسیج این شجره طیبه به فرمان امام خمینی(ره)، خانواده‎های شاهد و ایثارگر، مسئولان و بسیجیان شهرستان خنداب مزارهای مطهر شهدا را گلباران کردند.
شهرام ثامنی درحاشیه این مراسم، گفت: غبارروبی از مزار منور و مطهر شهدا بی‌شک باعث زدودن زنگار و غبار از قلوب است و یادآوری خلوص و رشادت رزمندگان اسلام و نیز  راهی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
رئیس بنیاد خنداب ضمن ابراز خرسندی از حضور خانوده‎های شاهد و ایثارگر و مسئولان دراین مراسم، افزود: این استقبال از برنامه‌های مختص شهدا و ایثارگران نشان از ارزشمند بودن این قشر در جامعه است و ما باید باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از این برنامه‌ها بهره ببریم.
گفتنی است، این مراسم در ادامه برنامه‎های هفته بسیج و با حضور حجت‌الاسلام عبدالمجید مجدی‌زاده امام جمعه، حمید غیاثی فرماندار، شعبان یادگاری شهردار خنداب و جمعی دیگر از مسئولان دوایر اداری و آحاد مردم که در رأس آنها بسیجیان و خاندان مکرم شاهد بودند عصر روز پنج شنبه پنجم آذرماه ۹۴ در گلزار شهدای شهر خنداب، محله قلعه و حصار و مزار شهدای گمنام انجام و قبور مطهر شهدا عطرافشانی و گلباران شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا