اخبار

علی محمد نجفی مدافع حرم میثم نجفی با اهدا لوح از آزمان کادری قدردانی کرد

به گزارش تا شهدا؛ علی محمد نجفی پدر شهید میثم نجفی ضمن حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک با اهدا لوح تقدیر از رییس این بنیاد قدردانی کرد.
در متن این لوح آمده است: جناب آقای کادری ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک؛ بر خود فرض می دانیم از حضرتعالی که در ابتدا عروج ملکوتی میثم عزیزمان و در تمامی مراحل تشییع و تدفین و مراسم بزرگداشت آن عزیز سفر کرده ما را یاری نموده و ابراز همدردی نمودید.کمال تقدیر و امتنان بعمل آوریم. انشالله خداوند متعال فرصتی دهد تا در مراسم شادی و سرورتان ذره ای از محبتتان را جبران نماییم.
در ادامه کادری ضمن تشکر از این پدر گرامی به بیانات رهبری اشاره داشت و افزود: پدران شهدا، مادران شهدا، همسران صبور شهدا، فرزندان شهدا در اين افتخارات پشت سر شهدا قرار دارند. اگر خانواده‏هاى شهدا اين صبورى را نميداشتند، اين تكريم به شهادت عزيزان خود برايشان اين‏قدر بااهميت نبود، قدر شهادت در جامعه‏ى ما مى‏شكست. شهدا خودشان گوهر گرانبهائى شدند و درخشيدند و خانواده‏ هاى شهدا با رفتار خود، با ايمان خود، با صبورى خود، اين گوهر درخشنده را در معرض ديد همه قرار دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا