اخبار

عطر افشانی قبور شهدا در اردکان

به گزارش تا شهدا؛ به مناسبت سالروز ورود امام خمینی (ره) به ایران ، مراسم عطرافشانی قبورشهدای گمنام آموزشکده فنی شهیدبهشتی اردکان باحضوراساتید ، کارمندان ودانشجویان این آموزشکده برگزار شد.
رییس دانشکده فنی و حرفه ای شهید بهشتی اردکان روز دوشنبه در این مراسم با بیان اینکه شهدا چشم و چراغ راه آینده ملت ایران هستند، افزود: شهیدان همواره زنده هستند و شهادت راهی برای رستگاری و پیروزی دین است .
هادی سازگاری اظهار کرد: همه ما مدیون شهدا هستیم و امروز وظیفه ما انتقال ارزشهای آنان به نسل های آینده است .
وی تصریح کرد: شهدا با ایثارگری ها و جانفشانی های خود چنان حماسه ای خلق کردند که انسان را متحیر می کند که امید است با انجام وظایف و تکالیف قانونی خود در محضر شهدا شرمنده نشویم و با پیروی از شهدا در کلیه امور موفق و سربلند شویم .
سازگاری در ادامه با اشاره به اینکه دهه فجر نشات گرفته از مهمترین رویدادهای تاریخی جهان معاصر و قرن اخیر است تصریح کرد: امام خمینی (ره) نیزپرچم دارعزت و استقرار و آزادی بود وبرای ملت ایران تجلی لطف خدا و تبلور تحقق آرزوهای دیرینه و تاریخی مردم ایران بود که با استقرار حکومت الهی، درستی نگاه به حکومت در سایه های ارزش های اسلامی را به اثبات رساند.
دراین مراسم که با پخش سرودهای انقلابی همراه بود مسوولان مرکز با اهدای شاخه گل قبورشهدای گمنام را عطرافشانی نموده واین روز فرخنده وبه یادماندنی راگرامی داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا