عزت و عظمت کنوني ايران اسلامي را مرهون خون شهدا هستيم

تا شهدا: دراين مراسم ، سردار " مجيد مشايخي" از فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس در سخناني با تبيين نقش شهدا در شکل گيري پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي گفت:عزت و عظمت کنوني ايران اسلامي را مرهون خون شهدا هستيم.وي افزود: نقش تاثير گذار جمهوري اسلامي در معادلات سياسي و نظامي جهان به ويژه در منطقه خاورميانه از برکات خون شهيدان است.

وي برتقويت وحدت کلمه تاکيد و اظهار کرد: امروز دشمن مي خواهد بين ملت ايران تفرقه ايجاد کند تا بتواند به اهداف شوم خود برسد. سردار مشايخي افزود: دشمنان ، ملت ايران را به دفاع از اسلام ناب محمدي و احياي سنت پيامبر(ص)، ايجاد وحدت بين مسلمانان و پشتيباني از مسلمانان سراسر جهان متهم مي کنند، در حالي که امروز مدعيان حقوق بشر در برابر ظلم و ستم دشمنان و فاجعه غمبار منا و… سکوت کرده اند و هيچ اقدامي را در مقابل اين همه ظلم و کشتار انجام نمي دهند.

سردار مشايخي افزود: ورزشکاران در دوران هشت سال دفاع مقدس ميدان هاي ورزشي را رها کردند و به نداي امام راحل خود لبيک گفتند تا پهلواني و افتخار را در جبهه ها کسب کنند. وي افزود : برافراشته کردن پرچم جمهوري اسلامي در ميدان هاي ورزشي و کسب نشان قهرماني توسط ورزشکاران ايران رعب و وحشت در دل دشمنان مي اندازد و از آن طرف روح شهدا را شاد مي کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا