عزت و سربلندی ايران اسلامی مديون خون شهدا است

تا شهدا: سردار حاجی محمد مهديان نسب در يادواره ۳۲۶ شهيد انتظامي استان همدان که با حضور جمعي از مسئولان انتظامي، تعدادي از مديران کل و مسئولان استاني و خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگرا ن در سالن انقلاب شهر همدان برگزار شد، اظهار داشت: خانواده معظم شهداء الگوي مناسب صبر،بردباري و پايداري در جامعه هستند كه با تحمل سختي ها و مشقت هاي فراوان، با اهداخون پاک فرزندان خود باعث عظمت و سربلندي اسلام و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شدند.

وی گفت: انتظامي استان همدان بخش عظيمي از وصيت نامه ، خاطرات دلاوري ها و شجاعت هاي شهيدان انتظامي  در دوران ۸ سال دفاع مقدس و عرصه هاي نظم و امنيت را در قالب کتابي  در سال گذشته جمع آوري که پس از تکميل و بازنگري آن در سال جاري ، نخسه اي از آن را تقديم خانواده هاي شهدا کرد.
مهديان نسب اظهار کرد: مسوولان انتظامي استان همدان از ابتداي سال جاري تا کنون با ۱۶۵ خانواده شهيد در استان ديدار و از آنان دلجويي و به درخواست ها و مطالبات آنان رسيدگي کرده است.
وی به آمار جانبازان انتظامي استان اشاره کرد و افزود: ۷۹۹ جانباز انتظامي در سطح استان داريم که در تلاش هستيم تا خاطرات و رشادت هاي اين عزيزان را نيز در قالب يک کتاب جمع آوري وبه جامعه معرفي کنيم.
فرمانده انتظامي استان همدان در خاتمه از حضور خانواده معظم شهدا در اين مراسم تقدير کرد و گفت : عزت وسربلندي ايران اسلامي مديون خون شهدا است و خانواده معظم شهداء الگوي مناسب صبر،بردباري و پايداري در جامعه هستند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا