عزت و سرافرازي امروز ملت ايران مديون ايثارگران است

به گزارش تا شهدا؛ با حضور مدیرکل، مسئول و کارشناس روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و سرپرست اداره بنیاد شهرستان خوسف و جمعی از مسئولان پایگاه هوایی شهر خور با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان خوسف و حومه دیدار شد.
حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در ابتدای این دیدارها، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، گفت: همان گونه كه امام راحل فرمودند، خانواده شهدا چشم و چراغ اين مملكت هستند و تمام عزت، شوكت، عظمت و موفقيت هايي كه امروز نصيب ايران اسلامي شده، نتيجه خون پاك شهداست.
وی عزت و سرافرازي امروز ملت ايران را مديون ايثارگري شهدا و فداکاري خانواده‌ های آنان دانست و بر تکریم و تجلیل از آنها تاکید کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی با اشاره به آن بزرگانی که با اعمال صالح و ایمان، به لقای پروردگار جهانیان رفتند، گفت: این بزرگان همان شهدای فداکار ما هستند که از تمام هستی خود گذشتند، چون معشوق واقعی خود را پیدا کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در پایان، گفت: خانواده های شاهد و ایثارگر، پرچمداران اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران نیز هستند و ما باید خود را خدمتگزاران ایثارگران بدانیم و از کوچک ترین کمکی در جهت رفع مشکلات ایشان دریغ نکنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا