عاشقان شهدا در انتظار شهادت به سر می برند

به گزارش تا شهدا؛ سردار محمد عبدالله پور عصر یکشنبه ۳ آبان ماه در یادواره ۷۴ شهید والامقام روستای طاهرگوراب شهرستان صومعه سرا که با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شهدا با اطاعت از امام(ره) به ما نشان دادند که اگر بخواهیم اسلام و انقلاب حفظ شود باید از ولی فقیه زمان خود به موقع و درست اطاعت کنیم.
سردار عبدالله پور ایجاد تحول و اثرگذاری شهدا در طول زمان را دلیل زنده نامیدن آن ها دانست و بیان کرد: اداره و مدیریت کشور و انقلاب اسلامی توسط شهدا است که متاسفانه بسیاری از ما توان درک این موضوع را نداریم.
فرمانده سپاه قدس گیلان شهدا را به دلیل صفت شفاعت در پیشگاه خدواند شاهد و ناظر بر اعمال نامید و یادآور شد: کسانی که عاشق شهدا هستند خود نیز در انتظار شهادت به سر می برند.
وی با بیان اینکه راهیان نور یکی از راه های انتقال فرهنگ شهید و شهادت در جامعه است، اظهار کرد: بسیاری از افراد با ورود به مناطق جنگی حال و هوایی دیگر پیدا می کنند و این به دلیل خاص بودن آن منطقه است.
سردار عبدالله پور توجه به خانواده شهدا به ویژه پدران و مادران آن ها را وظیفه همه برشمرد و ادامه داد: باید یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را همانند حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) در مورد واقعه کربلا حفظ کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا