طوری عمل کنیم که شرمنده شهداء نباشیم

تا شهدا – پنجمین یادواره شهداءدانش آموزشهرستان رودبارجنوب صبح امروزدرسالن اجتماعات دبیرستان شبانه روزی کوثربرگزارشد.
حجت‌الاسلام امین رضا کمالی، مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه جیرفت ضمن عرض خیر مقدم به حاضران اظهار داشت: هدف از برگزاری یادواره شهدا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست که از بزرگ‌ترین افتخارات این نظام هستند.
مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه جیرفت نیز در این مراسم گفت: امروز در جمهوری اسلامی هرچه داریم به برکت خون شهدا و رشادت آن‌هاست، باید یاد و نام شهدا را در تمامی عرصه‌ها زنده نگه داریم تا شهدا الگویی برای جوانان این مرز و بوم باشند.
وی ادامه داد: امروز دشمن جنگ را از خانه های ما شروع کرده و با ابزاری نظیر ماهواره و اینترنت سعی می کند ذهن و ضمیر دانش آموزان را تسخیر کند.
حجت‌الاسلام امین رضاکمالی الگوگیری از شهدای دانش آموز را یکی از راه های مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، کشور را در برابر توطئه ها و تهدیدات مصون می سازد.
وی خاطر نشان کرد: ما باید قدر شجاعت و دلاوری های این جنگاوران به ظاهر کوچک اما بزرگ را بدانیم و از اخلاق و منش این شهیدان درس های خودباوری و عشق به ولایت را فرا بگیریم.
مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه جیرفت گفت: کسی به درجه رفیع شهادت می‌رسد که شوق دیدار حق در او شعله‌ور شود و به شهادت عشق بورزد تا به درجه شهادت نایل شود.
حجت‌الاسلام امین رضا کمالی بیان داشت:در قرب الهی شهید بر قله ایستاده و قله‌های افتخار را فتح کرده و همه به خوبی می‌دانیم که بالاتر از شهادت مقامی نزد خداوند متعال نیست.
وی درپایان افزود: شما جایگاه شهدا را تا چه حد می‌دانید، جایگاه شهدا جایگاهی بسیار بلند است و باید طوری عمل کنیم که شرمنده شهدا نباشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا