طرح سپاس در شهرستان ورامین برگزار شد

تا شهدا: روز سه شنبه طرح سپاس و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان ورامین با حضور نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران برگزار شد.
نادر نصیری در جریان سفر به شهرستان ورامین در بیت امام جمعه ورامین حاضر شد و با آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه و پدر شهید سید مصطفی محمودی دیدار کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران در سفر به شهرستان ورامین اظهار داشت: طرح سپاس به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران هر سه شنبه در یکی از شهرستان های استان برگزار می شود.
وی افزود: در این طرح مسئولان بنیاد شهید با حضور در منازل خانواده معظم شهدا و ایثارگران با آنان دیدار کرده و ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های شهدا به مشکلات آنان رسیدگی می کنند.
وی ادامه داد: پیگیری مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اتخاذ تصمیمات مناسب در این زمینه از جمله اهداف طرح سپاس محسوب می شود.
آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی نیز در دیدار با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران بیان داشت: خدمت به خانواده معظم شهدا دارای اجر و ثواب فراوانی است و باید مسئولان بنیاد شهید از تمام توان خود در این زمینه استفاده کنند.
امام جمعه ورامین افزود: امروز عزت و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی و خون مطهر شهدای انقلاب اسلامی است و باید از این سرمایه عظیم پاسداری و محافظت کرد.
* راوی نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا