طبع بلند خانواده معظم شهدا و ایثارگران ما را شرمنده کرده است

تا شهدا: مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آباد در دیدار از خانواده. های معظم شهدای کارمند حاجی آباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و ۱۷ شهید کارمند شهرستان  گفت:طبع بلند خانواده معظم شهدا و ایثارگران ما را شرمنده خود کرده و ما مسئولآن  هر خدمتی که انجام بدهیم نمیتوانیم حتی ذره ای از خون شهدا و جانفشانی جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز را جبران کنیم .
 
جهانگیری افزود :ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر چه داریم از برکت خون شهدا و ایثارگری ایثارگران است.
نماینده عالی دولت در حاجی آباد  در ادامه به بیان بخشی  خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید در طول یک سال گذشته پرداخت و اظهار داشت :رسیدگی به امورات خانواده معظم شهدا و ایثارگران در اولویت اول این دولت قرار داشته و خواهد داشت و ما در شهرستان حاجی آباد نیز تمام تلاش خود را جهت رفع و به حداقل رسیدن مشکلات این قشر بکار گرفته ایم و در این زمینه کمترین کوتاهی نخواهیم داشت.
مهندس جهانگیری به همراه رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان و اعضای شورای تامین شهرستان از همسر و فرزندان شهید معظم خسرو شهرالهی کارمند محیط زیست شهرستان و پدر و مادر شهید معلم مجید حسن زاده در منزل آنان دیدار کردند، سایر مسئولان شهرستان نیز از تعداد دیگری از خانواده معظم شهدای کارمند دیدار و دلجویی نمودند.
شهرستان حاجی آباد۱۷شهید کارمند دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا