اخبار

ضرورت توسعه فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه

به گزارش تا شهدا؛ معاون  توسعه مديريت نيروي انساني بنياد شهيد و امورايثارگران در سفر خود به شهرستان فارسان در جلسه شوراي اداري بنياد گفت: براي ما توفيق بزرگي است که خادم خانواده شهدا باشيم چرا که آنها با ايثار و از خودگذشتگي امنيت و آرامش را به کشور و ملت ايران هديه کردند.
وي افزود: ما همواره مديون خون شهدا و رشادت‌هاي آنان هستيم و خدمت و رسيدگي به مشکلات خانواده‌هاي معزز شهدا و ايثارگران يکي از وظايف اصلي ما است.
فريبرز نجفي با اشاره به اهميت نقش ارزشمند ايثارگران ، خانواده شهدا را مايه افتخار ملت ايران اسلامي دانست و خاطر نشان کرد: اين بزرگواران فرزندان خود را در دامان پر مهرشان، صالح‌ترين و پاک‌ترين بندگان الهي پرورش دادند و مؤمنيني عاشق تربيت کردند و امروز اين وظيفه ماست تا تمام تلاش خود را براي خدمت به اين عزيزان بکار گيريم.
وي بنياد شهرستان فارسان را يكي از شهرستان هاي موفق در جهت اجراي سياست هاي بنياد خواند و اظهار داشت:  كمترين مراجعه  ايثارگران به بنياد استان از شهرستان فارسان بوده است كه اين موضوع نشانگر همدلي و همراهي بين کارکنان و جامعه ايثارگري مي باشد.
نجفي افزود: خادمان خانواده هاي شهدا و ايثارگران در بنياد بايد در جهت توسعه فرهنگ  ايثار و شهادت در جامعه تلاش بيشتري کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا