صلابت امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون شهیدان است

تا شهدا؛ دکتر چاوشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران  همراه با محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین ، معاونین و بخشداران و رئیس اداره بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ورامین با خانواده شهید والامقام فریدون هداوند و حسن فخاری  در ورامین دیدار بعمل آوردند.
در این دیدار ابتداء رییس بنیادشهید وامورایثارگران ورامین به بیان تاریخچه شهید و شهادت در ورامین پرداخت و مختصری از زندگینامه شهیدان صحبت نمود.
در ادامه  سیدشهاب الدین چاوشی گفت : اقتدار، عزت و صلابت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهیدان انقلاب اسلامی و خانواده معظم آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس است همه افراد وظیفه دارند تا قدردان ایثار آنان باشند.
وی افزود : شهیدان ، جانبازان و آزادگان سرافراز ایران اسلامی در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی پای در میدان مبارزه حق علیه باطل گذاشتند و امروز همه مردم و مسئولین وظیفه دارند تا با حرکت در مسیر آنان ، از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست کنند.
چاوشی گفت : رسیدگی و سرکشی از خانواده معظم شهدا وظیفه تمامی مردم و مسئولین است، مسئولین با حضور در خانواده معظم شهدا برای خدمت رسانی بیشتر به مردم انگیزه پیدا می کنند.
وی تصریح کرد: امروز مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان امانتی الهی و ثمره از خودگذشتگی شهیدان در دست افراد قرار دارد که از آن تنها برای رفع نیازهای مردم بهره ببرند.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران افزود : مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه دارند تا با قدردانی از ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا ، راه شهیدان را دردفاع از آرمان ها و ارزشهای انقلاب اسلامی در خدمت رسانی به مردم طی کرده و ارزش های اسلامی را در جامعه نهادینه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا