صبر و استقامت خانواده معظم شهدا، الگوی صبر و مقاومت برای ملت ایران

تا شهدا؛ با حضور مدیرکل، مشاور مدیر کل در امور خانواده و مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و همچنین کارشناس مسئول مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیرجند، و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همچنین اجرایی نمودن طرح سپاس، با تعدادی از خانواده های شاهد شهرستان بیرجند دیدار و تفقد بعمل آمد.
حجت الاسلام معصومی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در ابتدای این دیدارها، هدف از این دیدارها را تجلیل از مقام شامخ شهدا و ادامه راه ایشان برشمرد وی افزود: شهدا متعلق به خطه و منطقه خاصی نبوده و تمام مردم ایران از برکات وجودی آنان بهره‌مند و از فقدان این عزیزان متأثر هستند.
وی تصریح کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران انجام وظیفه نسبت به شهدا و ادای دین به صبر و مجاهدت‌های خانواده شهداست که فرزندان خود را در راه زنده نگه داشتن ارزش‌های اسلامی فدای انقلاب کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با تجلیل از صبر و استقامت خانواده معظم شهدا، آنان را الگوی صبر و مقاومت برای ملت ایران خواند و خطاب به والدین شهدا، گفت: شما با تأسی از بزرگان دین مبین اسلام در برابر سختیهای فراوانی که پس از هجران عزیزانتان بدان دچار شدید و با توکل به خداوند متعال، الگوی عملی صبر و مقاومت شدید.  
حجت الاسلام معصومی در پایان صحبت های خود، با اشاره به اینکه امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت(س) به ما ارث رسیده، جانفشانی کردند و لذا خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
شایان ذکر است که در پایان هریک از این دیدارها، هدیه ای به رسم یادبود، تقدیم هریک از خاندان معزز شاهد و ایثارگر نیز شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا