اخبار

صبر خانواده‌ها و شجاعت رزمندگان دشمن را به زانو درآورد

تا شهدا؛ به مناسبت هفته گراميداشت بسيج ديدار از خانواده‌هاي گرانقدر شهدا و ايثارگران و همچنین تقدير از مقام والاي شهدا توسط مجتبی برزگر فرمانده سپاه ناحیه، حمیدرضا قدیمی فرمانده نيروي انتظامي، محسن لطفی معاون فرماندار، حسن رسولی بخشدار مركزي ماهنشان، رئیس بنیاد شهرستان ماهنشان و دیگر مسئولان انجام شد.
در این دیدارها مرسلیم عماری رئیس بنیاد شهرستان ماهنشان گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران آنچنان محکم و استوار عزیزانش را برای دفاع از دین و ناموس خود حمایت کردند که دشمن به زانو درآمد.
وی با بیان اینکه ایمان و باور قلبی موفقیت انسان‌ها را به راحتی رقم می‌زند، افزود: ایمان و باور مثال زدنی در مردم کشورمان باعث شد تا جوانان هدف خود را تعیین و با تمام وجود برای رسیدن به آن تلاش کنند. به همین دلیل هشت سال دفاع مقدس همچنان در میان تمام مردم جهان ارزشمند بوده و آنا رزمندگان ما را برای خود الگو قرار داده‌اند.
این دیدارها با خانواده شهیدان والامقام مردعلی کشاورز، بیت اله اسکندری و جانباز ۲۰ درصد شوذب کرمی صورت گرفت.
شهيد مردعلي كشاورز؛ اولين شهيد شهرستان ماهنشان در سال ۱۳۴۰ متولد و در تاریخ ۱۹ دی ۵۹ در محل سد كنجانچم گيلان غرب،  شهيد بيت اله اسكندري در سال ۱۳۴۶ متولد و در تاریخ ۲۷ شهریور ۶۲ در محل دهلران به شهادت رسیدند.
شوذب كرمي جانباز ۲۰ درصد نیز در سال ۱۳۴۳ متولد و در تاریخ‌های ۵ فروردین ۶۰ و ۳۱ فروردین ۶۱ به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.
در پایان این دیدار با اهداء لوح تقدير از خانواده‌های شهدا و ایثارگران گرانقدر شهرستان ماهنشان تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا