اخبار

شهید نواب صفوی نمادی والا از رهروی امام راحل در ایام ظلم پهلوی بود

به گزارش تا شهدا؛ سرهنگ فریبرز خزایی در دیدار با همسر و فرزند شهید نواب صفوی ضمن ابراز خرسندی از حضور در در منزل یادگاران این شهید والامقام، تصریح کرد: وجود خانواده‌های شهدا و یادگارانی نظیر یادگاران شهید نواب صفوی فرصتی مغتنم برای پندگیری مردم و مسئولین و از این افراد صبور و گرامی است.
خزایی گفت: حرکت شهادت و تاریخ این حرکت ارزشمند از زمانی رخ داد که تبلورش از دوران سیدالشهدا(ع) شکل گرفت و همین تاریخ پرفروز همواره در ادوار مختلف هدایتگر جامعه اسلامی بوده است.
وی افزود: در مقطعی که دژخیمان پهلوی با ظلم و جور بر مردم حکومت می‌کردند، افرادی مانند شهید نواب صفوی با اقداماتی مهم و تاریخی نمونه ای والا از رهروان آرمان‌های امام خمینی(ره) بود.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ویژگی دوران فعالیت شهید نواب صفوی و حرکت این شهید غیورمرد خاطر نشان کرد: امروز هر چقدر که نسل جوان ایران اسلامی با زندگی و سیره شهدایی نظیر  شهید نواب صفوی آشنا شود بدون شک زندگی‌ روشن‌تر و پرفروغ‌تری انتظار آنها را می‌کشد.
وی گفت: امیدواریم راه این شهید والامقام با فعالیت‌ها و اقدامات درست مردم و مسئولین ادامه یابد.
لازم به ذکر است در این دیدار عابدین عابدی مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، ملک‌دار قائم مقام بنیاد خراسان رضوی، عارف پور شهردار منطقه ۹ و تنی چند از معاونین و مشاوران بنیاد خراسان رضوی حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا