اخبار

شهید مدافع حرم در آبسرد دماوند تشییع شد

به گزارش تا شهدا؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم، گفت: بار دیگر امروز شهرستان دماوند میزبان تشییع و تدفین یکی دیگر از شهیدان مدافع حرم حضرت زینب(س) در شهر آبسرد است.
امیر مرادی افزود: شهید بهلول صداقت حسینی با ۴۵ سال سن در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و در درگیری‌ با عوامل عناصر تروریستی داعش در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شد.
وی با بیان اینکه این شهید افغانستانی ساکن شهر آبسرد است، خاطرنشان کرد: خانواده‌ بزرگوار شهید بهلول صداقت حسینی در شهر آبسرد سکونت دارند که به همین دلیل این شهید گران‌قدر در این شهر تشییع و تدفین می‌شود.
مرادی گفت: حضور اقشار مختلف مردمی در این مراسم نشانه‌ای از آمادگی کامل در گام برداشتن در مسیر شهدا گرانقدر است تا آرمان‌های ارزشمند شهدا در راه اسلام به نسل های بعد انتقال پیدا کند.
وی با بیان اینکه حضور این برادران در دفاع از حرم حضرت زینب(س) مقابل دشمنان، نشانه‌ای از فراگیر بودن اسلام و علاقه بسیار عاشقانه شیعیان به اهل بیت و ائمه اطهار (ع) است، بیان کرد: دفاع از اسلام مختص ملیت و منطقه خاصی نیست و وظیفه همه دفاع از رسالت امام حسین(ع) و آرمان‌های شهدست.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند، ادامه داد: تمام مردم و مسئولان مدیون خون شهدا هستند و امیدوارم یاد و خاطره آنها همیشه در دل‌ها باقی بماند.
یادآور می شود شهرستان دماوند تاکنون میزبان ۹ شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) در شهرهای کیلان، آبسرد و روستای آیینه ورزان بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا