اخبار

شهید قشقایی در عین دلسوزی و تقوا، فردی بی‌ادعا بود

به گزارش تا شهدا؛ اصغر زارعان در مراسم گرامیداشت شهید قشقایی فرد و اولین سالگرد عروج پدر بزرگوار این شهید گفت: از مهمترین وظایف همگان در برابر این شهدا دانستن ارزش و قدر خون با ارزش این عزیزان است به همین سبب باید مراقب باشیم تا ایثار و گذشت آنان فراموش نشود.
وی گفت: به پاس خون شهدا، ‌انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید و توانست در ابعاد مختلف علم،  پیشرفت و موفقیت‌های قابل توجهی را در منطقه و جهان برای خود کسب کند.
زارعان افزود: پیروزی امروز ایران در برابر کشورهای ابرقدرت و چرخش سانتریفیوژها، مدیون۱۲ سال مذاکره، تلاش، استقامت و پایداری و ایثار عزیزانی می‌دانیم که با دلسوزی در این مسیر زحمت کشیدند.
وی  بیان داشت: اقتدار امروز انقلاب اسلامی در سطح جهان به سبب تلاشی ‌وقفه، مدیریت جهادی و هدایتگری‌های مقام معظم رهبری بود که لحظه به لحظه این امر را رصد می‌کرد تا مذاکرات از مسیر اصلی خود منحرف نشود.
مراسم نخستین سالگرد  زنده یاد “حاج حسین قشقایی فرد” و یادبود شهید فناوری هسته‌ای “شهید رضا قشقایی” با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و مردم شهیدپرور شهرری در مسجد شیخ صدوق(ره) شهرری برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا