شهید حد و مرز نمی شناسد/تا آخرین نفس مدافع حریم آل الله هستیم

به گزارش تا شهدا به نقل از  پایگاه خبری اقتدار ملارد،حجت الاسلام والمسلین جعفر محسن زاده امام جمعه صفادشت در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم در صفادشت ملارد با اشاره به جایگاه ویژه شهدا گفت : شهدا در درگاه خدای متعال جایگاه ویژه ای دارند و خوشا به حال پدران و مادران شهدا که فرزندانی تربیت کردند که از جان خویش گذشتند تا امروز حریم آل الله در امنیت باشد.

وی با اشاره به شهدای مدافع حرم اظهار کرد : شهید مرز و کشور نمی شناسد .اینکه شهید ایرانی باشد و یا افغانی و یمنی و بحرینی هیچ تفاوتی ندارد. شهید کسی است که در راستای نورانیت تقوایی که پیدا می کند به مقام شهادت می رسد و هیچ تفاوتی نمی کند ملیت او کجا است.
محسن زاده افزود: برای ما شهید، شهید است.قلب ما همان قدر که برای این شهید می تپد برای شهدای کشورمان می تپد، به ویژه این شهداکه شاید از سایر شهدای ما متفاوت باشند چرا که این ها شهادت را به صورت ویژه ای صید کردند .
وی اذعان کرد : به ملت افغانستان و به برادران افغانی خود به خاطر تربیت چنین عزیزانی که مدافع حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) هستند تبریک عرض می کنیم.
امام جمعه صفادشت با اشاره به خباثت های دشمنان اسلام تشریح کرد : در طول تاریخ و همچنین امروز شاهد آن هستیم که دشمنان اسلام تمام تلاش خود را برای نابودی مسلمانان می کنند اما این خون های به ناحق ریخته، جوشش دارد. آن ها باید بدانند ما تا آخرین نفس پای اعتقادات و ارزش ها و اصول دینی خود ایستاده ایم.
وی با اشاره به جنایات آل سعود تصریح کرد : امروز دیگر به جای آل سعود، باید بگوییم آل سقوط، چرا که با جنایت این خاندان دیگر چیزی به نابودی این جیره خوار استکبار و صهیونیست چیزی نمانده است.
محسن زاده افزود : این خاندان جنایت کار ،خود را خادم الحرمین می داند اما آن ها خائن الحرمین هستند و سرنوشتی به جز نابودی ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا