شهید بی رنگ شهید مطلوب شماست، نه شهدای انقلاب!

تا شهدا – در میان موجی که شهدا با حضورشان در کشور ایجاد کردند و در میان استقبال میلیونی مردم از این پیام آوران استقامت، یک روزنامه اصلاح طلب، تشییع شهدا را در تیتر اول خود اینگونه بازتاب داده است: “شهدا بی رنگ بودند، رنگی شان نکنید”. از این نوع گفتارها در روزهای اخیر و با پیدا شدن شهدا به اشکال گوناگون گفته شده است. جملاتی مانند شهدا را سیاسی نکنید، شهدا مال همه اند و…
 
بايستي به مديريت روزنامه ابتكار گفت: شهید بی رنگ شهید مطلوب شماست، نه شهدای انقلاب. شهدای ما رنگ داشتند، رنگ ولایت، رنگ عزت، رنگ شرف، رنگ مقاومت، رنگ تسلیم ناپذیری، رنگ اطاعت از ولی، رنگ دفاع از انقلاب، رنگ مبارزه با استکبار و سلطه گري، رنگ مرگ بر آمریکا و …
 
شما شهدا را بی رنگ می خواهید تا مردم فراموششان شود که جوانانشان برای چه آرمانی با دستان بسته به زیر خاک رفتند. شما شهدا را بی رنگ می خواهید تا فردا روزی مادر شهید نتواند جلوتان را بگیرد و بگوید با خون پسران من چه کردید.
 
آري شهدا رنگ دارند، این را می توان از لابلای سطر به سطر زندگی و پرواز ملكوتي شان فهمید. شهدا رنگ دارند، این را می توان در تک تک جملات وصیت نامه هاشان دید، شهدا رنگ دارند، این را می توان در فريم فريم مستندهای آوینی پیدا کرد.
 
شهید بی رنگ برای آنانی خوب است که برای آب خوردنشان هم چشم به دستان دشمن دارند، برای همین است که شهدا را بی رنگ می خواهند. شهید بی رنگ برای آن هایی خوب است که فکر می کنند استکبار می تواند در لحظه ای ایران را نابود کند، برای همین است که شهدا را بی رنگ می خواهند. شهید بی رنگ برای آناني خوب است که به خیال خودشان می خواهند به ولی زمان جام زهر بنوشانند، برای همین است که شهدا را بی رنگ می خواهند.
 
اما شهدا رنگ دارند، رنگ آسمان. شهدا لب تشنه و با دست بسته جان دادند تا چشمتان به دست استکبار نباشد، با دستان خالی ۸ سال با تمام دنیا جنگیدند تا باور کنید می توان با ایمان و اراده برابر استکبار ایستادگی کرد، و امروز آمده اند تا نشان دهند ولی تنها نیست، تا به یاد ما بیاورند چگونه رشادت کردند تا ولی زمانشان تنها نماند، تا به ما هشدار دهند، نگذاریم تاریخ تکرار شود.
 
اما آنان که خسته شده اند، آنان که از انقلاب مانده اند، آنان که چشمشان زرق و برق دنیا را گرفته است، شهدا را بی رنگ می خواهند، تا رنگ شهدا مانع رنگ دنیاشان نشود.
 
شهدای ما رنگ داشتند، رنگ ولایت، رنگ عزت، رنگ شرف، رنگ مقاومت، رنگ تسلیم ناپذیری، رنگ اطاعت از ولی، رنگ دفاع از انقلاب، رنگ مبارزه با استکبار و سلطه گر، رنگ مرگ بر آمریکا و …
 
و چه زیبا گفت رفیقی که:
 
غواصان دیدند داریم غرق می شویم، خودشان را رساندند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا