"شهید ابراهیم رستمی" و هدف هایش الگوی مناسبی برای جوانان است

تا شهدا: ساسان نور محمدی نویسنده  کتاب"مهری از نان ساجی" گفت: در این کتاب گوشه‌هایی از وقایع و اتفاقات روزمره‌ای که در جنگ وجود  داشت را بیان کردم واتفاقات کتاب در قالب سرگذشت و خاطرات شهید ابراهیم رستمی مستندسازی شده است. 
 
وی افزود: این کتاب سرگذشت و خاطرات شهید ابراهیم رستمی در قالب یکی از جهادگران مطرح که شاخص‌ترین شهید استان کرمانشاه به شمار می‌رود است. 
 
ساسان نور محمدی در ادامه بیان کرد: کتاب "مهری از نان ساجی" در چهار بخش تنظیم‌شده؛ یک بخش به خاطرات شخصی خودم که با این شهید داشتم مربوط می‌شود و بخش دوم به یادها و خاطرات می‌پردازد که در دو بخش تنظیم‌شده، بخش اول خاطرات بستگان و همسایگان و بخش دوم خاطرات دوستان و آشنایان شهید. بخش سوم نیز به ویژگی‌های فردی شهید می‌پردازد و بخش چهارم کتاب هم به اسناد، عکس‌ها و نقشه‌ها شهید ابراهیم رستمی اختصاص دارد. 
 
نویسنده کتاب "مهری از نان ساجی" در ادامه اظهار داشت: الگوسازی برای نسل جوان خیلی اهمیت دارد و این شهید یک الگوی آسمانی نبوده است که از طرف خدا نازل‌شده باشد یک انسان معمولی بود که توانست با تلاش خودش به هدف‌هایش برسد و زندگی این شهید بزرگوار می تواند الگوی مناسبی برای جوانان باشد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا