شهیدان مدافع حرم نقش‌آفرینان جهان اسلام هستند

به گزارش تا شهدا؛ غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و حسن اصلی تبریزی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین در منزل خانواده‌های جانباز ۷۰ درصد، شهید علی‌اکبر سلیمانی و شهید مدافع حرم، پاسدار شهید حمید سیاهکلی مرادی حضور یافتند.
مسئولان فوق ضمن دلجویی از خانواده و بازماندگان این شهدای بزرگوار، شهادت شهیدانشان را به آنان تبریک و تسلیت گفتند.
در این دیدارها حقایق‌پور گفت: امنیت و عزت کشور ما مرهون فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدا و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس است و ما قدردان آنان هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: با رشادت‌های شهدا و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس، امروز مردم کشور ما در آرامش و آسایش زندگی می‌کنند به همین دلیل تا زنده هستیم خود را مدیون آنها می‌دانیم.
وی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم، از حرم اهل‌بیت(ع) دفاع می‌کنند، گفت: اگر این شهدا نبودند امروز نیروهای داعش، مرزهای ایران را ناامن و ضریح امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) را تخریب کرده بودند.
این مسئول با بیان اینکه شهیدان مدافع حرم نقش‌آفرینان جهان اسلام هستند، افزود: آنها با تاسی از شهدای ۸ سال دفاع مقدس در فرامرزها حضور می‌یابند و از دین اسلام محافظت می‌کنند و خطر را از حرم اهل‌بیت(ع) دور می‌سازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا