اخبار

شهدا گوهرهای گرانبهایی هستند که حماسه ای جاوید آفریدند

تا شهدا؛ نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستانهای استان تهران  با همراهی حجت الاسلام میثم امرودی معاون فرهنگی شهرداری استان تهران ، منصور کتان باف شهردار منطقه ۲۰ ،پژمان آقایی رییس بیمارستان میلاد شهریار و حسین نصراله رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری با خانواده شهیدان شجاعی فرد و صدقی در فضایی صمیمی  دیدار و گفت و کرد.
نصیری گفت : شهادت برای شهدای ما یک تحول عظیم و رسیدن به حیات جاودانه بود و توانست در روحیه جوانان و مردم کشور مانیز تحول ایجاد کند  .
وی افزود : جوانان ما که هرگز در میدان های جنگ حضور نداشتند و سختیهای آن را حس نکرده اند ولی امروز می بینیم که مشتاقانه و داوطلبانه به دیدار با خانواده شهدا می روند و در دیدار با آنها روحیه می گیرندو همین موجب تقویت روحیه آنها ست که باروحیه ی آماده و قوى، با ذهن روشن و عزم راسخ در مقابل دشمنان مقاومت کنند .
نصیری اذعان داشت : آنچه باید به آن توجه ویژه داشت پدران و مادران وهمسران شهدا، که با صبر و استقامت در افتخار آفرینی شهدا و ماندگاری رشادتها و دلاورمردیهای آنها نیز نقش بسزایی داشتند ویاد و خاطره  شهيدان زنده را مثل جان گرامى داشتند .
وی افزود : دیدار با خانواده شهدا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست وهمه اقشار جامعه  وظیفه دارند  که ياد شهيدان را گرامى وزنده نگه دارند.
گفتنی است شهید جعفر شجاعی فرد در تاریخ دوم فروردین ماه هزار و سیصدو چهل و یک بدنیا آمد و با اعزام از سپاه در منطقه ام الرصاص در تاریخ شانزدهم بهمن ماه هزار و سیصدو شصت و چهار به فیض شهادت نائل آمد .
شهید رضا شجاعی فرد در تاریخ دوازدهم شهریور ماه هزارو سیصدو چهل و پنج بدنیا آمد و با اعزام از سپاه در تاریخ درمنطقه عملیاتی بانه در تاریخ سوم آذرماه هزارو سیصدو شصت و دو به فیض شهادت نائل آمد .
شهید صادق شجاعی فرد در تاریخ یازدهم مهرماه هزارو سیصدو چهل و سه بدنیا آمد و با اعزام از سپاه در منطقه عملیاتی آوج در تاریخ نوزدهم بهمن ماه هزارو سیصدو شصت و شش به فیض شهادت نائل آمد
شهید ناصر صدقی در تاریخ بیست و یکم شهریور ماه هزارو سیصد و چهل و سه بدنیا آمد و با اعزام از بسیج در پاسگاه زید در تاریخ هفتم مردادماه هزارو سیصدو شصت و یک به فیض شهادت نائل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا