شهدا چراغ و مشعل هدایت و قله افتخار و کمال سعادت هستند

تا شهدا: حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میر عمادی روز جمعه در دیدار با خانواده سه تن از شهیدان شهر معمولان (شهید علی محمدی و شهید محمد علی سپندیانی و شهید سیفی بیرانوند ) افزود: شهدا با خون پاک خویش به جامعه حیات می بخشند و مسیر سرخ آنها پرچم هدایت جامعه اسلامی است.

وی به اهمیت جایگاه و نقش شهدا در اقتدار امروز ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: عزت ، عظمت،اقتدار ،امنیت، آرامش ، استقلال و سربلندی امروز ایران مدیدن خون پاک شهدا است .
وی با بیان این که شهدا حق بزرگی بر گردن تک تک ما دارند افزود:شهید افتخار آفرین است و راه سعادت را به ما نشان می دهد و امروز به برکت خون شهدا شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی در همه ابعاد هستیم .
نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان این که شهدا در نزد خداوند متعال دارای مقام عظیم و ویژه هستند،گفت: شهدا برای دفاع از کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزش های اسلامی از سرمایه های وجودی و بزرگترین دارایی خویش که جانشان بود گذشتند و اکنون ما در قبال این عزیزان وظیفه ای سنگین داریم .
حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی ،با بیان این که وصیت نامه شهدا بهترین الگو راه زندگی است و افزود: وصیت نامه های شهدا گنجینه هدایت هستند که همواره باید بازخوانی شوند و آرمان ها و اهداف شهدا برای نسل جوان تبیین و ترویج شود. 
وی صیانت از دستاوردهای خون پاک شهدا را تکلیف همگان دانست و گفت: امروز باید تلاش شود ارزش ها ، آرمان ها و ایثارگری های شهدا به نسل جوان و نوجوان جامعه منتقل شود زیرا استمرار انقلاب اسلامی در گرو زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است .
وی از صبر ، استقامت و حمایت و تبعیت از جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، خانواده های شهدا تقدیر کرد.
وی افزود: شهدا معامله با خدا را بر همه چیز ترجیح دادند و در این معامله اجر پر سودی بدست آوردند .
حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی خاطر نشان کرد : وجود نماز جمعه به برکت خون پر ثمر شهدا به ویژه شهدای محراب است که در راه انقلاب جان خویش را در طبق اخلاص نهادند .
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: بخش معمولان تعدا ۷۲ شهید والامقام و ۴۰ جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که نشان دهنده عشق این مردم به امامت و ولایت است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا