شهدا چراغ هدایت جوانان در ترویج تربیت اسلامی هستند

تا شهدا: ماموستا عزیز امیری امام جمعه بلبان آباد در مراسم استقبال مردم دهگلان از کاروان شهدای گمنام گفت: شهدا چراغ هدایت راه جوانان ایران اسلامی هستند وبا اهدای خون خود به تمام آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی دادند و هر انسانی که خواهان سعادت دنیا و آخرت باشد باید با الگوگیری از شهدا مسیر زندگی خود را طی کنند.
امیری افزود: آسایش امروز در ایران اسلامی را مدیون رشادت‌های شهیدان هشت سال دفاع مقدس است و باید این فدکار و ایثار شهدا را یک افتخار بزرگ بدانیم.
 
امیری گفت: شهدای جنگ تحمیلی با گذشت و فداکاری که در راه میهن و ارزش های والای نظام داشتند ایثار و فداکاری را خود را جلوه داده و با نثار خون خود از ناموس و خاک ایران اسلامی حراست کردند و سربلندی ایران اسلامی در تمامی عرصه ها از برکت خون شهدا است.
ماموستا امیری گفت: پیروزی و سربلندی ایران اسلامی در تمامی عرصه ها در جهان از برکت خون شهدایی است که در دوران هشت سال جنگ تحمیلی جانانه در برابر دشمنان ایستادگی کردند و اجازه دست درازی به خاک وطن را به دشمنان ندادند.
امام جمعه بلبان آباد با اشاره به قرآن کریم گفت: کسانی که در راه خداکشته می شوند مرده نیستند بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.
امیری گفت: شهدای گمنام که در دهگلان امروز مهمان ما هستند و مشخص نیست از کدام شهر و روستای ایران اسلامی هستند اما ما مردم دهگلان هم مثل خانواده آنان خواهیم بود چرا که این شهدا با گذشتن از جان خود، امنیت و آسایش تمام کشور اسلامی را فراهم کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا