شهدا و دفاع مقدس سند ایستادگی و افتخار ملت ایران هستند

به گزارش تا شهدا به نقل از سایت گرو، سردار حاج مهدی ظفری در مراسم وداع با دو شهید گمنام در مسجد شهید حیدری شهرستان نهاوند گفت: شهدای عزیز دفاع مقدس در اوج شجاعت و ولایتمداری از همه هستی خود گذشتند تا امروز ما در امنیت و آسایش باشیم.

وی اظهار کرد: امروز به برکت خون پاک شهدا باوجود ناامنی‌ها در منطقه ایران اسلامی بالاترین امنیت را دارد و بااقتدار کامل اجازه نمی‌دهد هیچ دشمنی چشم طمع به خاک این سرزمین داشته باشد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان افزود: جوانان غیور این مرزوبوم در طول دوران دفاع مقدس ثابت کردند که هیچ ظلمی را از طرف هیچ دولت مستکبری برنمی‌تابند و تا آخرین قطره خون از نظام مقدس انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.
وی گفت: رزمندگان اسلام با دست‌خالی و با سلاح ایمان و تبعیت از ولی‌فقیه به جنگ نابرابر با رژیم تا بن دندان مسلح صدام ملعون رفتند و به فضل خدا اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن عزیزمان به دست دشمن بیفتد.
ظفری اظهار داشت: شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای گمنام سند افتخار و مقاومت ملت قهرمان ایران هستند که باید در هر پست مقامی ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.
وی عنوان کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی و نرم دشمن که نسل جوان ما را نشانه گرفته است امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان هستیم.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان بیان داشت: حضور پرشور مردم شهیدپرور به‌خصوص نسل جوان نهاوند در مراسم تشییع و وداع با این دو شهید گمنام نشان می‌دهد که مردم هیچ‌گاه از آرمان‌های شهدا دست نخواهند کشید.
وی گفت: در وصیت‌نامه‌های شهدای عزیزمان بر روی موضوع اطاعت از ولی‌فقیه بسیار تأکید شده است و این وظیفه ما است که فرامین رهبری معظم انقلاب را با جان‌ودل انجام دهیم تا همان‌طور که امام راحل فرمودند آسیبی به مملکت نرسد.
ظفری عنوان کرد: استکبار جهانی و در رأس آن‌ها امریکای جنایتکار برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی هیچ‌گاه خسته نمی‌شود بنابراین باید با افزایش بصیرت و آگاهی و تبعیت از فرامین رهبر انقلاب نقشه‌های آن‌ها را خنثی کنیم.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان در پایان بیان داشت: یکی از مهم‌ترین کارهای فرهنگی که نقشه‌های شوم امریکا را برای منحرف کردن جوانان انقلابی ما را خنثی می‌کند حضور در مراسم گرامیداشت و تشییع شهدای گمنام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا