اخبار

شهدا و خانواده شهدا از محکم ترین مولفه‌های تحکیم امنیت می باشند

به گزارش تا شهدا؛ ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان در این دیدار گفت : افتخار ما این است که با مجموعه سپاه تعاملات و ارتباطات خوبی در استان وجود دارد و گیلان در عرصه پاسداری از ایثار و شهادت از استان‌های پرافتخار کشور می باشد و به لطف این افتخارات مراسمات روز بزرگداشت شهدا با شکوه بیشتری برگزار می شود.
وی شهدا و خانواده شهدا را از محکم ترین مولفه‌های تحکیم امنیت دانست و گفت: نباید از این امر غفلت شود.
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان بر همکاری بیش از پیش در استفاده از ظرفیت های تبلیغی دو مجموعه در جهت نشر فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و اظهار داشت : در آستانه کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید استان باید تلاش نماییم فضای استان آماده برگزاری باشکوه این  مراسمات باشد.
سردار عبداله پور نیز در این دیدار با تقدیر از تلاشهای مجموعه بنیاد گفت: جایگاه بنیاد شهیدوامورایثارگران برای مجموعه سپاه یک جایگاه مقدس است و این دو مجموعه در کنار هم و تفکیک ناپذیر می باشند.
وی افزود: مسئله شهید و شهادت  و ایثارگری موضوع کوچکی نیست که در یک سازمان بگنجد و همگان وظیفه داریم در جهت استمرار راه و سیره شهدا تلاش نماییم.
فرمانده سپاه قدس گیلان بر آمادگی مجموعه در جهت همکاری در برگزاری مطلوب ویژه برنامه های روز شهدا و سایر برنامه های بنیاد شهیدو امورایثارگران تاکید کرد و دستورات لازم را ارائه نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا