اخبار

شهدا و ایثارگران پشتوانه اصلی ایستادگی مسئولین در برابر قدرت‌های جهانی

به گزارش تا شهدا؛ در راستای تکریم و تعظیم جامعه شاهد و ایثارگر در قالب طرح دیدار یاران، عابدین عابدی مقدم مدیرکل بنیاد خراسان رضوی، سرهنگ خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران، ملک دار قائم مقام بنیاد خراسان رضوی، آل نبی رئیس بنیاد منطقه ۳ مشهد و جمعی از مدیران و معاونان این نهاد با حضور در منزل حاجیه خانم مهری بیک‌وردی مادر شهید مسعود خدابخشی طرقبه با وی دیدار و گفت‌گو کردند.
در این دیدار سرهنگ خزایی ضمن آرزوی توفیق و علو درجات برای شهید خدابخشی و سلامتی این مادر شهید والامقام، تصریح کرد: آبرو و عزت امروز ایران اسلامی در سطح منطقه و جهان به برکت دلاورمردی شهدا و ایثارگران است، و اگر امروز ایران اسلامی از امنیت و قدرت برخوردار است مرهون افرادی است که قدرت واقعی را برای ما به ارمغان آورده‌اند، و امروز اگر مسئولین در برابر قدرت‌های بزرگ جهانی می‌ایستند و مذاکره می‌کنند به این دلیل است که تکیه‌گاهی به نام شهدا و ایثارگران دارند.
وی افزود: شهید همواره عزت خود را دارد و نزد خداوند متعال عزیز است، بدون شک ما باید پاسدار خون این غیورمردان باشیم.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نسل جوان کشور باید بداند که در گذشته این ملت شیرمردانی داشت که در مقابل دشمن با دست‌خالی می‌ایستاد و همین موضوع سبب شده است که ما امروز با سرافرازی سر خود را در مقابل دشمن بالابگیریم.
وی افزود: شک نباید داشت که این قدرت به برکت وجود و حضور رهبر معظم انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس حاصل شده است.
در ادامه این دیدار حاجیه خانم مهری بیک‌وردی مادر شهید مسعود خدابخشی طرقبه طی سخنان کوتاهی تصریح کرد: فرزند شهیدم فردی دلداده و عاشق خدا بود که در راه همین  هدف به آرزویی که داشت رسید.
در پایان این دیدار عابدین عابدی مقدم پس ازبررسی و ارزیابی مشکلات این خانواده‌ شهید دستوراتی برای رفع مشکلات این خانواده صبور صادر کرد.
لازم به ذکر است شهید مسعود خدابخشی طرقبه سرباز لشکر ۶۴ ارومیه در ۲۳ مرداد ۱۳۶۵ در منطقه حاج عمران بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید و امروز گلزار شهدای بهشت رضا این شهید والامقام را در آغوش گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا