اخبار

شهدا نماینده اعتبار و عزت ملت ایران هستند

تا شهدا؛ محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدای روستای خیبری گناباد که در محل مسجد جامع این روستا برگزار شد، گفت: انقلاب اسلامی ایران به همه قدرت های جهان ثابت کرد که به اذن خداوند گروه کوچک بر گروه بزرگ غلبه نمود و شهدا در پرده برداری از این حقیقت از سایر افراد سبقت گرفتند.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: همه نگرانی ملت مبارز و بیدار ایران اسلامی توانایی داشتن مبارزه با هجوم غول های مستکبر جهانی بود اما به اذن خداوند، امروز مستکبرین به قدرت ایران اسلامی در منطقه خاورمیانه اذعان می کنند و این برکت و عزت را شهدا محقق نموده اند.
 وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: شهدا نماینده اعتبار و عزت ملت ایران هستند و آنها قدرت ما می‌باشند و همان چیزی هستند که با تکیه زدن به آنها خودمان را در برابر نگاه دیگران بزرگ می‌کنیم و بزرگ جلوه می‌دهیم.
 او با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی به حاکمیت مکتب اهل بیت بر کشور پی برده اند، تصریح کرد: کسانی با مردم حرف می زنند که خداوند دل های آن ها را به گونه ای روشن کرده است که هیچ گونه خوف و حزنی در دل های آنها جای نمی گیرد و لذا اسلام تمامی ابرقدرتهای جهان را به خاک ذلت نشانده است.
وی با بیان اینکه ایران از هدایت مستشاری در عراق، سوریه و یمن هیچ ضرری نمی کند، اذعان کرد: به جای اینکه امنیت ایران با تجهیزات نیروهای مسلح و در مرزهای کشور سپری کنیم، افراد دیگری که ادبیات آنها نیز ادبیات الهی است در کشورهای اطراف ایران اسلامی در برابر دشمنان ایران اسلامی در حال مقاومت هستند.
لازم به ذکر است در این یادواره که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد و با همکاری پایگاه بسیج روستای خیبری برگزار شد امام جمعه، مسئولین ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده های شهدا و ایثارگران و آحاد مردم شهید پرور این شهرستان نیز حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا