شهدا نماد اقتدار ۸ سال دفاع مقدس هستند

به گزارش تا شهدا؛ بهنام صمدی فر رئیس بنیاد شهرستان کهگیلویه عصر روز دوشنبه ۱۶ آذر در دیدار با خانواده شهدای شهر قلعه ریسی عنوان کرد: شهدای غیور ایران اسلامی در دوران هشت سال جنگ تحمیلی با روحیه‌ای خاص و جانانه در برابر دشمنان ایستادگی کردند و هرگز اجازه دست درازی به خاک وطن را به دشمنان داده نشد.
وی بیان کرد: شهدا عزت و سربلندی ایران اسلامی را در دنیا محقق کردند و امروز امنیت حاکم در جامعه محصول فداکاری و اخلاص شهداست.
وی افزود: شهدای ما شهدای بزرگی هستند که تمام هستی خود را در راه اسلام و قرآن، ارزش‌های دینی و انقلابی و سعادت مردم گذاشتند و توانمندی و امنیت امروز ما مرهون شهداست.
صمدی فر با بیان اینکه شهدا نماد اقتدار هشت ساله دفاع مقدس هستند، تصریح کرد: خانواده‌های شهدا برای دفاع از ایران اسلامی و ارزش‌های اسلام و انقلاب فرزندان دلیر و رشید خود را به مبارزه با دشمنان هدایت کردند و می‌توان آنان را نماد ظلم‌ستیزی و آزادگی دانست.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه یادآور شد: اگر امروز آرامشی در جمهوری اسلامی ایران حکمفرماست، حاصل رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است.
صمدی فر با بیان اینکه بسیجیان باید از شهدا تاسی بگیرند، گفت: نیروهای بسیجی امروز با تاسی از سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و با الگو قراردادن شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس آماده مقابله با هر نوع تجاوز احتمالی دشمنان هستند.
وی در پایان اذعان داشت: در شرایط حساس کنونی وظیفه ما پاسداشت خون شهدا و ادامه مسیر آنهاست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا