شهدا میراثدار انبیا و اولیای الهی هستند

تا شهدا: با حضور فرماندهی ناحیه زرندیه ، مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در ناحیه زرندیه ، شهردار و اعضای شورای شهر مامونیه ، امام جمعه محترم شهرستان و همچنین فرماندهی حوزه شهید بهشتی و کارکنان ناحیه بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس از خانواده شهیدان محمدیان  و احمدیان که هر کدام دو شهید تقدیم انقلاب نموده بودند  و همچنین از جانباز هشت سال دفاع مقدس برادر سید محمد ولی اللهی دیدار به عمل آمد.

در این دیدار ها حجت الاسلام قنبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج زرندیه اظهار داشت: شهدا میراثدار انبیا و اولیای الهی هستند که با بذل جان ، بهترین سرمایه انسان به فوز عظیم رسیده اند و راه رسیدن به خدا را یک شبه طی نمودند.
وی ادامه داد: خانواده شهدا به عنوان یادگاران شهدا به منزله چشم چراغ این امت اسلامی و نظان مقدس جمهوری اسلامی هستند چرا که با صبر و استقامت خود درس ایثار و پایداری را همچون حضرت زینب کبری (س) به همه عالمیان داده اند.
قنبری در انتها ادامه دادن راه شهدا را وظیفه همه دانست و افزود: برای اینکه پرچم این انقلاب و نظام را به دستان صاحب اصلی آن برسانیم باید در خط شهدا بوده و پشتیبان ولایت باشیم.
* بسیج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا