شهدا منبع نامتناهی اخلاص و فداکاری در جامعه هستند

به گزارش تا شهدا؛ در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی مراسم عطر افشانی، غبار روبی با حضور فرماندار، فرماندهی انتظامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، بخشدار نیر، جمعی از مدیران شهرستان تفت و همچنین خانواده های معظم  شهدا و ایثارگران و عموم مردم در گلزار شهدای روستای بنادکوک برگزار شد.
حاضران در این مراسم، ضمن غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهیدان شاخه‌های گلی به شهدا تقدیم و برای شادی روح آنها فاتحه قرائت کردند.
فرماندار شهرستان تفت در این مراسم طی سخنانی تاکید کرد شهدا منبع نامتناهی اخلاص و فداکاری در جامعه هستند لذا وظیفه ماست تا پاسدار خون شهدا باشیم و در ترویج روحیه ایثار و شهادت بخصوص در بین نسل جوان بکوشیم. دهستان بنادکوک بواسطه شهدای زیادی که تقدیم میهن اسلامی نموده است می تواند در این مسیر پیشرو و پیشقدم باشد.وی در ادامه ضمن تکریم دو شهید گرانقدر نیروی انتظامی که در گلزار شهدای بنادکوک مدفون شده اند هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و از زحمات و خدمات ارزشمند مجموعه نیروی انتظامی در شهرستان تفت در برقراری ثبات و امنیت تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه گروه سرود نوجوانان بنادکوک به اجرای برنامه پرداخت  و در نهایت مسئولین حاضر در مراسم، در منزل چند تن از شهدا حضور یافتند و با خانواده شهدا دیدار کردند.
گفتنی است برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا با حضور این تعداد از مسئولین شهرستان و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع برای نخستین بار در روستاهای شهرستان انجام پذیرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا