اخبار

شهدا محور اصلی نظام هستند

به گزارش تا شهدا به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام عبدالمجید مجدی‌زاده امام جمعه شهر خنداب در دیدار با خانواه شهید حسن قلعه خندابی در خنداب گفت: خانواده شهدا و ایثارگران کسانی بودند که ازفرزندان و عزیزان خود در راه پایداری، سربلندی کشور و ملت و تداوم انقلاب گذشتند، آنها در اجر و ثواب، همگام و همسان با شهدا اند.
حمید غیاثی فرماندار خنداب نیز خانواده‌های شهدا را الگوهای برتر برای نظام خانواده در ایران اسلامی دانست و از شهدا بعنوان محور اصلی این نظام یاد کرد.
سرهنگ پاسدار حسین روح‌افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیچ خنداب نیز ضمن بیان برنامه‌های ناحیه مقاومت در هفته بسیج دیدار با خانواده شهدا و برگزاری یادواره‌ها را از جمله مهمترین برنامه‌های ناحیه مقاومت در اجرای پاسداشت شهدا مطرح کرد.
شهرام ثامنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب ضمن  تبریک هفته بسیج گفت: اجرای طرح سپاس و سرکشی ازخاندان مکرم شاهد و ایثارگر یکی از نمادهای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
 ثامنی حضور مسئولان ارشد شهرستان در تمامی دیدارهای شهرستانی را نشان دهنده الفت با شهدا و آرمان‌های آنها دانست.
 این دیدار ها همزمان با هفته بسیج درمنازل شهدای پاسدار روستاهای استوه و گازران انجام شد.
پاسدار شهید حسن قلعه‌خندابی سال ۱۳۴۷ درروستای استوه ازتوابع بخش قره‌چای متولد و درسال ۱۳۶۷ درمحور عملیاتی غرب کشور به شهادت رسید و پاسدار شهید علیرضا بهاری سال ۱۳۴۷ درگازران ازتوابع بخش مرکزی خنداب متولد و درسال ۱۳۷۰ در محور سرپل ذهاب به جمع یاران شهیدش پیوست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا