شهدا مانند ستارگانی در آسمان انقلاب می‌درخشند

به گزارش تا شهدا؛ شهرام ثامنی ضمن تجلیل از مادر شهید نعمت‎اله محمدی، افزود: راه جوانان ما در این دوره راه دشورای است که باتوجه به اهداف و آرمان شهدا و هدایت‎ ولی فقیه می‌توانند مانند جوانان انقلاب سربلند باشند.
رئیس بنیاد خنداب ادامه داد: شما والدین شهدا با راهی کردن فرزندان خود به جبهه و جنگ در پاداش شهدا سهیم هستید و بدانید که جایگاه شهدای شما همچون شهدای کربلا رفیع است.
مادر شهید محمدی نیز بابیان خوشحالی و رضایت از حضور مسئولان و دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران به بیان خاطراتی از شهید پرداخت و گفت: نعمت‌اله کفاش زبردستی بود ولی پس از مدتی به سپاه دهسد رفت و در آنجا مشغول فعالیت شد و از آنجا به جبهه روی آورد.
شعبانی ادامه داد: یک روز گفتند نعمت دارد می‌آید دویدم بیرون دیدم با ۲ عصا دارد می‌آید، گفتم نعمت جان بیا شهر و روستای خودمان خدمت کن و درجواب گفت مادر اگر بیایم اینجا دشمن می‌آید کشورمان را می‌گیرد، یک شب مرخصی آمده بود ولی به جای بچه‌های سپاه دهسد پست می‌داد که به سراغش رفتم و گفتم تو زن داری چرا پیش زنت نیستی گفت مگر اینها پدر و مادر ندارند و چه فرقی بین من و این بچه‌ها هست.
مادر شهید درخصوص خصویاتی اخلاقی وی گفت: خوش اخلاق بود بطوری که اخلاقش زبانزد خاص و عام بود، همیشه به دیگران احترام می‌گذاشت صله رحم را انجام می‌داد. نان شبش را با مردم می‌خورد شوخ طبع و با ایمان بود اول به یتیم‌های فامیل سر می‌زد بعد به خانواده سر می‌زد و وصیت کرده بود منزل مرا وقف مسجد کنید و اکنون منزل او پارکینگ مسجد است.
گفتنی است این دیدار سه شنبه ۱۹ آبان ۹۴ در منزل والدین شهید واقع در روستای دهسد از توابع خنداب انجام شد.
پاسدار شهید نعمت‌اله محمدی در سال ۱۳۴۵ در روستای دهسد متولد و درتاریخ هشتم آبان ۱۳۶۶ و در سن ۲۱ سالگی در جاده خرمشهر به درجه رفیه شهادت نایل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا