شهدا عزت و سربلندی را برای نظام اسلامی به ارمغان آوردند

تا شهدا: اصغر نظافت سه شنبه شب در دیدار با خانواده شهید بانویی نهبندان ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: داشت: خانواده شهدا در واقع حق بسیار گران برگردن مسوولان دارند و همه کارگزاران دولت اسلامی باید سعی کنند بیش از پیش به خاندان شهدا خدمت کنند.
وی ادامه داد: خون شهیدان سبب شد تا امروز امنیت و آسایش در جامعه برقرار و راه پیشرفت و سربلندی نظام و انقلاب اسلامی هموار شود.
فرماندار نهبندان با بیان اینکه شهدا هادیان و راهنمایان ما آدمیان در تمامی اعصار هستند، تصریح کرد: آنها با گذشتن از جان خود در راه حق تعالی درس ایثار و شهامت را به ما آموختند.
نظافت همچنین توکل به خدا، شجاعت، فداکاری، ولایت مداری و ولایت پذیری را از صفات و خصایص برجسته شهدا عنوان کرد و افزود: رزمندگان و ایثارگران در راه خداوند جهاد کردند و در حقیقت جزء بندگان مخلص خداوند هستند.
وی اضافه کرد: شهدا با نثار جان خویش در حقیقت از ارزش های الهی و آرمان های نظام و انقلاب حراست کردند تا امروز نظام و جامعه اسلامی ایران در امنیت و آسایش به راه خود ادامه دهد.
فرماندار نهبندان یادآور شد: جامعه اسلامی برای رسیدن به اهداف عالیه و تعالی در تمامی زمینه و عرصه ها باید از شهدا تبعیت داشته و ادامه دهنده راه آنها باشند و این مهم ضامن حیات و بقای نظام اسلامی است.
نظافت از وصیت نامه شهدا به عنوان اساسنامه ارزشی و نقشه ای برای زندگی سعادتمند یاد کرد و گفت: جای دارد که امروزه نسل جوان جامعه وصیت نامه شهدا را مطالعه و به وصایای شهدا عمل کنند.
وی اظهار کرد: این اساسنامه ها بهترین و مهم ترین وسیله برای بصیرت افزایی و قرار گرفتن مردم به ویژه جوان و نوجوانان در مسیر درست زندگی به شمار می رود.
فرماندار نهبندان ادامه داد: این نکته را باید بدانیم که قدم نهادن در راه شهدا و ادامه مسیر آنها و عمل به وصایای آن بزرگواران سبب خواهد شد که آنان در قیامت شافی ما باشند.
نظافت گفت: خانواده شهیدان سرمایه هایی ارزشمند برای نظام و انقلاب محسوب می شوند چرا که آنها برای دفاع از ارزش های اسلامی جوانان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا