اخبار

شهدا ستون های راست قامت انقلاب هستند

به گزارش تا شهدا؛ سرهنگ فاتحی نیا جانشین کمیته ایثارگران کنگره ۳۰۰۰ شهید خراسان شمالی صبح چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۵ با حضور در دفتر کار حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی و مسئول کمیته ایثارگران کنگره شهدای استان پیرامون اجرایی شدن طرح سپاس در قالب کنگره به بحث و تبادل نظر پرداخت .

حجت الاسلام عزیزی در این دیدار بر آغاز به موقع طرح دیدار با خانواده های معظم شهدا تاکید کرد و دیدار با خانواده های شهدا را از برکات برجسته کنگره ۳۰۰۰ شهید استان برشمرد و گفت: همیشه دیدار با خانواده های شهدا سرشار از معنویت است.

حجت الاسلام عزیزی شهدا را ستون های انقلاب خواند و ادامه داد: نظام اسلامی به واسطه شهدا که ستون های راست قامت این انقلاب هستند در برابر دشمنان خود ایستاده است و عزت و اقتدار خود را به رخ جهانیان می کشد.

وی خاطر نشان کرد: ما به واسطه این کنگره ای که در پیش داریم باید تلاش کنیم تا این ستون ها و این چهره های برجسته انقلاب را به جامعه و به ویژه به جوانان بشناسانیم.

گفتتی است، کنگره ۳۰۰۰ شهید خراسان شمالی ۱۹ مهرماه سال جاری همزمان با سالروز سفر تاریخی رهبر فرزانه انقلاب به استان خراسان شمالی برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا