شهدا رفتند تا حکومت ديني در کشور حکم فرما باشد

به گزارش تا شهدا؛ يادواره شهيد وهاب شهراني با عنوان " آبروی محله افتخار کوچه " با حضور مردم ، مسئولین  خانوادهدهای معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج امام علي (ع) شهر فارسان گفت : حضور پرشکوه مردم در يادواره شهدا نشانه توجه مردم و عرض ارادت به شهيدان و خانواده هاي معظم آنهاست که قدرداني مردم را نسبت به رزمندگان دفاع مقدس نشان مي دهد.
احمد محمدي دوست افزود: هر جا سخني از شهدا به ميان مي آيد؛ دلها زنده مي شود و اين توفيق بزرگي است که در خدمت شهدا باشيم و بتوانيم قدم کوچکي در راه زنده نگه داشتن يادوخاطره شهدا برداريم.
وي تصريح کرد : شهدا رفتند تا حکومت ديني و اسلامي بر اين کشور حکم فرما باشد و جان خود را در راه ارزشهاي انقلاب اسلامي فدا کردند تا امروز بتوانيم در امنيت و آسايش به سر برده و در يوق کشورهاي استکباري نباشيم.
وي گفت: شهداي دفاع مقدس با پيروي از ولايت فقيه و تبعيت از فرامين امام خميني (ره ) و لبيک به نداي عاشورايي امام راحل در مقابل خيانت ها و توطئه هاي استکبار جهاني ايستادگي کرده و جان خود را در راه دفاع از ارزشهاي ديني انقلاب فدا کردند تا جامعه را از گمراهي نجات دهند.
محمدي دوست در پايان خاطر نشان کرد : امروز دشمنان نظام اسلامي، آرمان هاي شهدا را نشانه گرفته و به دنبال تضعيف آرمان هايي همچون ولايتمداري هستند که با هوشياري و آگاهي مردم در عرصه پيروي از رهنودهاي رهبري معظم انقلاب، هيچ گاه به اهداف خود نخواهند رسيد.
گفتنی است،روستايي کران از توابع بخش جونقان در شهرستان فارسان استان چهارمحال و بختياري ايران قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا