شهدا راه رسیدن به قله های عزت را هموار کردند

به گزارش تا شهدا؛ سید مرتضی پورمسجدی  رئیس اداره بیمه سلامت، مجتبی یوسفی رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان رباط کریم و هیئت همراه از خانواده های شهیدان معزز کامران عبدی و عباس پور اسفندیاری در منازلشان دیدار کردند.
پورمسجدی گفت: شهدای دوران دفاع مقدس با مجاهدت، ایثار و شهادت مسیر پیشرفت ملت ایران را فراهم کردند.اگر امروز شاهدیم دشمن در حوزه جنگ با ملت ما و اسلام تغییر تاکتیک داده و از جنگ نظامی و سخت به جنگ نرم و رسانه ای و فرهنگی روی آورده هدف او فقط نابودی اسلام است که باید در این زمینه هوشیار باشیم.
پورمسجدی  اضافه کرد: همه تلاش دشمن در کنار سرمایه گذاری های فراوان، برای افزایش شکاف بین نسل امروز و دیروز است و باید در این راه هوشیار بود.
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران رباط کریم  نیز با بیان اینکه قهرمانان حقیقی ایران اسلامی شهدای والامقام هستند، گفت: دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر، تجلیل از ارزش های ناب اسلامی است و باید در این امر تلاش بیشتری شود.
یوسفی با اشاره به اینکه شهدای انقلاب اسلامی ایران با عقلانیت در راه اسلام و انقلاب شهید شدند تا اسلام و انقلاب زنده بماند یادآور شد: تمامی افتخارات جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی و جهانی در گرو خون این شهداست.
گفتنی است شهید عباس پوراسفندیار، فرزند محمد، متولد ۲۸ شهریور ماه ۱۳۴۹، عضو بسیج شهرستان، دیپلم ریاضی، مجرد و در تکم مردادماه ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی شلمچه در سن ۱۸ سالگی به شهادت رسید و طی مراسم با شکوهی با حضور امت شهید پرور در جوار گلزار مطهر شهدا امامزاده عمادالدین (ع) دفن شد.
همچنین کامران عبدی، فرزند محمد ، متولد ۳۰ شهریورماه ۱۳۴۵ سرباز ارتش جمهوری اسلامی از لشگر ۷۷، مجرد و در ۲۸ دی ماه ۱۳۶۵ در سن ۲۰ سالگی در منطقه عملیاتی سومار به شهادت رسید و طی مراسم با شکوهی با حضور امت شهید پرور در جوار گلزار مطهر شهدا انجم آباد دفن شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا