شهدا در جنگ تحمیلی صحنه هایی خلق کرده اند که دنیا به خود ندیده است

به گزارش تا شهدا؛ سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان با بیان اینکه صدام و حزب بعث به نیابت از تمام مستکبران و ابر قدرتهای جهان در مقابل انقلاب اسلامی ایران ایستاد، اظهار کرد: در جنگ هشت ساله دفاع مقدس۵۰ کشور رسماً از صدام حمایت و پشتیبانی کردند.
وی با اشاره به اینکه در تاریخ اسلام سه بار تمام کفر در مقابل اسلام قد عمل کرده است، افزود: اولین جنگ جنگ خندق درزمان پیامبر بزرگروار اسلام دومین جنگ روز عاشورا و انقلاب امام حسین (ع) و سومین جنگ، جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس بود.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با اشاره به اینکه در شرایطی که اسلام ، انقلاب اسلامی ،ناموس ملت و جان مردم در خطر بود جوانان ، رزمنده ها و بویژه شهدا با بصیرت و ایمان و اطلاعت از ولایت مسیرشان را انتخاب کرده و به طرف میدان جهاد شتافتند.
سردار کرمی با بیان اینکه جوانان در میدان جنگ نابرابری که دشمنان انقلاب اسلامی بر ایران اسلامی تحمیل کردند حضور پیدا کردند، اظهار کرد: جوانان در میدان نبر با از جانگذشتگی و فدا کاری در مقابل ظلم و استکبار ایستادگی کردند.
وی با اشاره به اینکه جوانان ، بسیجی ها ، نیروهای مسلح در جنگ هشت ساله دفاع مقدس حماسه حسینی آفریدند، افزود: عملیات فتح المبین ، بیت المقدس،خیبر،والفجر هشت و کربلای پنج تا بعد از کربلای پنج تمام ابرقدرتهای جهان اعلام کردند که باید جنگ تمام شده و انقلاب اسلامی ساقط شود.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با بیان اینکه نشست ابر قدرتها و پشتیبانان صدام با همه سلاح ها و تجهیزات و امکانات از لحاظ مالی ، اقتصادی ، تسلیحاتی که می خواستند انقلاب اسلامی را از بین ببرند و به فکر تکه تکه کردن انقلاب اسلامی بودند دست به دست هم دادند تا انقلاب اسلامی ایران را ساقط کنند، تصریح کرد: در حال حاضر ایران اسلامی یک ابر قدرت در جهان است.
سردار کرمی با اشاره به اینکه مجاهدت شهدا در میدان جنگ ملت ایران را نجات داده است، اظهار کرد: شهدا به ملت ایران عزت ، درس آزادگی ، مقاومت داده به شعارعاشورای امام حسین (ع) عمل کردند.
وی با بیان اینکه شهدا و رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس صحنه های زیبایی خلق کرده اند که دنیا به خود ندیده است،افزود: در جبهه های ایران عشق ، ایثار ، عزت، و فدا کاری و عشق به امام حسین (ع) و رهبرانقلاب حاکم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا