شهدا در اوج نام و نشان هستند

تا شهدا؛ به منظور بررسی وضعیت اداری و مسائل بنیاد شهرستان کنگاور، رامین پی بردی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد کرمانشاه، روز گذشته هشتم آذرماه ۹۴ در این بنیاد حضور یافت.
در این بازدید که مجید سلگی رئیس پشتیبانی و بهرام کیهان زاده رئیس بنیاد کنگاور نیز حضور داشتند، معاون توسعه بنیاد کرمانشاه ضمن سرکشی از بخش های مختلف این مجموعه اداری از نزدیک مسائل و مشکلات این بنیاد را مورد بررسی قرار داد.
در ادامه این بازدید پی بردی نژاد با حضور در منزل سه خانواده ایثارگر به نام های شهيدان معظم شهید فرزان عظيمی، جعفر آبباريكی و شهید گمنام حسين آقا پورقلی، از خانواده های این عزیزان تجلیل کرد.
معاون توسعه بنیاد کرمانشاه در این دیدارها ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام، گفت: فرزندان شما با انتخاب هدف آرمانی و ارزشمند شهادت و با پيروی از سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) از جان خود گذشتند، تا امروز جان های بيدار پيرو راه آنان باشند.
وی افزود: اگر چه بعضی از شهدای عزیز ما به ظاهر گمنام هستند، ولی در حقیقت شهدا طبق آيات صريح قرآن مجید، زنده و در نزد خدای خود روزی می خورند و آنان در اوج نام و نشان و موجب افتخار خانواده و همه ملت هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا