شهدا به ندای یا حسین حضرت امام(ره) لبیک گفتند

تا شهدا: حجت الاسلام و المسلمین باقریان شب گذشته در بزرگداشت غواصان زنده رود در مصلای بزرگ زرین شهر با اشاره به ایثار و فداکاری شهدا گفت: خیل عظیمی از شهدا زمانی که ندای یاحسین حضرت امام(ره) را شنیدند، همه تعلقات دنیایی را رها کرده و به جبهه های حق علیه باطل شتافتند.
خطیب نماز جمعه زرین شهر پیام اصلی شهدا را صبر ومقاومت در مقابل سختی ها دانست و خاطر نشان کرد:شهدای ما همواره با صبر و استقامت بینی مستکبرین را به خاک مالیده اند و این درس بزرگ را نباید فراموش کرده تا بتوانیم زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) باشیم.
حجت الاسلام باقریان افزود:چه در زمان دفاع مقدس و چه در زمان حاضر،دشمنان ما هیچ گاه دشمنی و خوی درندگی خود را کنار نمیگذارند و همواره ایران را تهدیدی بزرگ برای منافع خود در منطقه و حتی در دنیا میدانند چرا که ایران دارای روحیه استکبار بوده و این به نفع مستکبرین نیست.
امام جمعه زرین شهر با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) درخصوص شهدا گفت:شهدا مظهر عزت ما هستند و حضور چنین عزیزانی سند افتخار ملت جمهوری اسلامی ایران و سند جنایت کشورهای غربی بخصوص آمریکا ست.
خطیب نماز جمعه زرین شهر حضور پرشور مردم را تحسین نموده و عنوان کرد:امروز شاهد حضور دل های مشتاقی بودیم که برای تجدید میثاق با شهدا در این مراسم حضوریافتند و اگر آن روزها نتوانستیم شهدا را تشییع کنیم الان با بازگشت یوسف های گمگشته انقلاب این افتخار نصیب مردم شهید پرور لنجان شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا