شهدا بهترین الگو برای جوانان

تا شهدا: محمود زمانی‌قمی در دومین روز از هفته دولت سوم شهریور ۹۴ ضمن حضور در منزل شهید والامقام ذوالفعلی اکبری در شهرستان خنداب با پدر شهید معظم دیدار و از ایشان تجلیل کرد.
استاندار استان مرکزی تبریک ولادت امام رضا(ع)، هفته کرامت و هفته دولت به خانواده معظم شهید از صبر و استقامت خاندان مکرم شهداء و ایثارگران تجلیل کرد و افزود: بهترین الگو برای شهداء ما، نوجوان رشید سرور و سالار شهیدان حضرت علی اکبر(ع) بود.
وی تأکید کرد: اینک جوانان ما با تأسی از شهدای کربلا و شهدای انقلاب در راه اهداف و آرمان‌های شهدا و امام شهدا گام بردارند.
شهرام ثامنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب نیز ضمن خیرمقدم به استاندار و هیأت همراه و بازگو کردن زندگی نامه شهید اکبری فرازی از وصیتنامه شهید را قرائت و به ارائه آمار و اطلاعات شهدای شهرستان خنداب پرداخت.
گفتنی است دراین دیدار استاندار، مهندس زندیه وکیلی معاونت عمران استانداری استان مرکزی، حمید غیاثی فرماندار و شهرام ثامنی رئیس خنداب و تعدادی از فرماندهان و مدیران دستگاه اجرائی شهرستان نیز حضور داشتند .
بسیجی شهید ذوالفعلی اکبری خندابی درسال ۱۳۴۴ درخنداب متولد و درسال ۱۳۶۲ درمحور عملیاتی پنجوین عراق در سن ۱۸ سالگی به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا