شهدا بقای حفظ وحدانیت نظام اسلامی هستند

تا شهدا؛ نسرین هلال زاده مسئول امور بانوان شهرستانهای استان تهران با همراهی  مادر شهیدان مظفر ،سکینه کلاته همسر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت، قلوی عضو شورای شهر، محمدی مسئول امور ایثارگران شهرداری فرون آباد با خانواده شهدادیدار و گفت و گو کرد .
هلال زاده گفت : شهدای دفاع مقدس همیشه برای ما جاوید هستند و جاوید می مانند و همه شهدا ی دفاع مقدس را شهدای شاخص معرفی کرد.
وی افزود : عزت و سربلندی که امروز همه ما با افتخار به آن می بالیم و پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز درمی آوریم فقط می توان در یک جمله گفت : شهدا مظهر اقتدار و اعتلای نظام اسلامی هستند .
هلال زاده ضمن تجلیل از حضور ارزشمند  مادر شهیدان مظفر اهداکننده سه شهیدوالامقام  به نظام مقدس جمهوری اسلامی از برکت  طرح سفیران مهر دانست .
شهید حسن مظفرمتولد بیست و نهم اردیبهشت ماه هزارو سیصد و سی چهاربا شرکت در عملیات مرصاد ششم مردادماه هزارو سیصد و شصت و هفت به فیض شهادت نائل آمد .
شهید : علی مظفر متولد پنچم مهرماه هزارو سیصدو سی و هفت چشم به جهان گشود در منطقه عملیاتی مرصاد در تاریخ ششم ششم مردادماه هزارو سیصد و شصت و هفت به فیض شهادت نائل آمد.
ایشان در طول دفاع مقدس در چندین عملیات حضور چشمگیر داشت و بارها مجروح شد. این شهید بزرگوار که یکی از معروف‌ترین اساتید مراکز تربیت معلم و عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی شهرستان پاکدشت بود سرانجام در عملیات ظفرمند مرصاد به آرزوی دیرینه خود که همان شهادت بود رسید.
شهید رضا مظفر در تاریخ دوازدهم اردیبهشت ماه هزارو سیصدو چهل چشم به جهان گشود تحصیلات : خارج فقه و اصول بامسئولیت : حاکم شرع دادگاه انقلاب مسئولیت اجتماعی  در منطقه عملیاتی مرصاد در تاریخ ششم ششم مردادماه هزارو سیصد و شصت و هفت به فیض شهادت نائل آمد .
آنچه در این دیدار بسیار تکان دهنده و ایثار و شهادت شهدا را در اذهان تداعی می کرد شهادت سه برادر در یک روز بوده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا