اخبار

"شهدا" برگزیدگان و بندگان خاص خداوند بودند

به گزارش تا شهدا؛ به منظور دیدار و سرکشی از جامعه ایثارگری شهرستان هرسین، یاور محمدی فرماندار این شهرستان به همراه محمدرضا یعقوبی رئیس بنیاد با سه خانواده ایثارگر دیدار کرد.
در این دیدار صمیمی که رئیس منابع طبیعی شهرستان هرسین نیز حضور داشت، فرماندار هرسین ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام، خانواده های شاهد و ایثارگر را چشم و چراغ مردم و ایران اسلامی خواند.
 محمدی افزود: راه پر افتخار و ارزشمند شهادت سعادتی بس عظیم است که به راحتی نصیب هرکس نمی شود و یقینأ “شهدا”از برگزیدگان و بندگان خاص خداوند متعال بودند که به این درجه از افتخار رسیدند.
فرماندار هرسین اظهار کرد: شما خانواده های معظم شاهد و ایثارگر باید افتخار کنید که چرا که در بین ملت ایران این لیاقت و شایستگی نصیب شما شده است و همه مسئولین و ملت ایران نیز در سایه امنیتی که این عزیزان بوجود آوردند درحال تلاش و خدمت هستند.
وی در پایان ضمن قدردانی از مسئولین بنیاد هرسین در خصوص اجرای مطلوب طرح سپاس، خدمتگزاری به ایثارگران را، افتخار همه مسئولین نظام دانست.
در ادامه محمدرضا یعقوبی رئیس بنیاد نیز در سخنانی از همکاری فرماندار، رئیس منابع طبیعی و سایر مسئولین در اجرای هرچه بهتر طرح سپاس تشکر و قدرانی کرده و گزارشی را از نحوه خدمات رسانی بنیاد به جامعه هدف بیان کرد.
در پایان این دیدار از خانواده های معظم شهیدان شهرام خدایی، فردین منصوری و حسن خانلری با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا