اخبار

شهدا با دلدادگی به امام راحل، نهال انقلاب را آبیاری کردند

به گزارش تا شهدا؛ سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ضمن تبریک ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی حاصل خون عزیزان و بزرگواران شهیدی است که جنسیت مرد و زن در آن مطرح نمی‌شود.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران بیان داشت: ما باید بدانیم که امروز انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی خود را در نوردیده و در قلب انسان‌های آزاده و شجاع جای گرفته است.
سردار نصیری ابراز کرد: شهدا با دلدادگی به خط امام راحل و اصول انقلاب اسلامی با همه وجود به مبارزه با دشمن پرداختند و نهال انقلاب اسلامی را با خون خود آبیاری کردند به همین دلیل گرامی‌داشت ایام فجر پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنها است.
وی با اشاره به برنامه‌های دهه فجر، گفت: مراسم‌ و یادواره‌های شهدا که در ایام دهه فجر برگزار می‌شود تجلی امت امام راحل به انقلابشان است.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران خاطر نشان کرد: برگزاری نمایشگاه‎ها، برنامه‌های روشنگری و بصیرت، تجلیل از شهدا و خانواده صبور این عزیزان و بسیاری از برنامه‌های دیگر در این ایام صورت می‌پذیرد که بیانگر ارز‌ش‌های و آرمان‌های والای امام راحل و شهدا است.
سردار نصیری در پایان عنوان کرد: ویژگی بارز انقلاب، مکتب اسلامی بودن انقلاب و عاشورایی بودن مکتب امام و دلدادگی مردم به رهبر است چرا که ما هیچ انقلاب ایدئولوژیک که پشتوانه آن اسلام باشد را سراغ نداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا